VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

INGCO, s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov · Nákladná cestná doprava

738 180 €tržby 2025 ▼ 63 %−17 363 €strata 2025

v likvidácii od 1. 9. 202516 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

738 180 €tržby 2025 ▼ 63 %
−17 363 €strata 2025
  1. 12 : tržby 2 041 486 €, výsledok hospodárenia 208 105 €
  2. 13 : tržby 1 971 196 €, výsledok hospodárenia 14 819 €
  3. 14 : tržby 1 971 195 €, výsledok hospodárenia -33 450 €
  4. 15 : tržby 1 988 348 €, výsledok hospodárenia -7 912 €
  5. 16 : tržby 1 961 130 €, výsledok hospodárenia -60 979 €
  6. 17 : tržby 1 885 512 €, výsledok hospodárenia 30 344 €
  7. 18 : tržby 1 944 084 €, výsledok hospodárenia 40 625 €
  8. 19 : tržby 2 257 165 €, výsledok hospodárenia 35 190 €
  9. 20 : tržby 2 201 772 €, výsledok hospodárenia 22 864 €
  10. 21 : tržby 2 126 012 €, výsledok hospodárenia -12 365 €
  11. 22 : tržby 2 227 015 €, výsledok hospodárenia -62 273 €
  12. 23 : tržby 2 168 519 €, výsledok hospodárenia -29 083 €
  13. 24 : tržby 1 971 673 €, výsledok hospodárenia 60 208 €
  14. 25 : tržby 738 180 €, výsledok hospodárenia -17 363 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

INGCO, s. r. o. v likvidácii (IČO 36358193) mala v roku 2025 tržby 738 180 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci INGCO, s. r. o.

V roku 2025 mala INGCO, s. r. o. priemerne 16 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 386 865 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 107 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 719 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Štatutári INGCO, s. r. o.

Podľa Registra právnických osôb konajú za INGCO, s. r. o. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci INGCO, s. r. o.

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok INGCO, s. r. o.

Za rok 2025 má INGCO, s. r. o. v závierke tržby 738 180 €, o 62,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −17 363 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 257 165 €.

Tržby 2025738 tis. €▼ −62,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−17 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 20253 528 €
Záväzky 202571 tis. €95,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025201 tis. €
Zisková marža 2025−2,4 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov189 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát INGCO, s. r. o.

Súvaha INGCO, s. r. o.

Všetky čísla zo závierok INGCO, s. r. o. (14 rokov)
Čísla zo závierok INGCO, s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025738 180 €−17 363 €74 851 €3 528 €71 323 €200 522 €−2,4 %
20241 971 673 €60 208 €194 732 €20 892 €173 364 €712 898 €+3,1 %
20232 168 519 €−29 083 €309 096 €−39 316 €348 412 €897 259 €−1,3 %
20222 227 015 €−62 273 €562 420 €−10 233 €572 653 €813 082 €−2,8 %
20212 126 012 €−12 365 €849 439 €52 040 €797 399 €733 657 €−0,6 %
20202 201 772 €22 864 €1 150 312 €76 406 €1 073 906 €732 904 €+1,0 %
20192 257 165 €35 190 €1 335 108 €65 542 €1 269 566 €646 459 €+1,6 %
20181 944 084 €40 625 €606 504 €44 638 €561 100 €522 734 €+2,1 %
20171 885 512 €30 344 €378 877 €4 013 €374 864 €522 345 €+1,6 %
20161 961 130 €−60 979 €533 526 €−26 331 €559 857 €613 081 €−3,1 %
20151 988 348 €−7 912 €682 532 €34 648 €647 884 €680 296 €−0,4 %
20141 971 195 €−33 450 €1 114 246 €42 559 €1 071 687 €558 752 €−1,7 %
20131 971 196 €14 819 €1 462 142 €92 410 €1 369 732 €575 634 €+0,8 %
20122 041 486 €208 105 €1 293 401 €93 991 €1 199 410 €549 999 €+10,2 %

Riziko: zaplatí INGCO, s. r. o.?

Peniaze od štátu: INGCO, s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy INGCO, s. r. o.

Dátum vzniku INGCO, s. r. o. je 10. 5. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: INGCO, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40531/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022180171
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 041 486 € · majetok 1 293 401 €
  4. Nový spoločník: Constant Marie Bernard VermeulenSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ils VermeulenSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým INGCO, s.r.o., odvtedy INGCO, s. r. o. v likvidácii.
  7. Zapísaný likvidátor: JUDr. Mgr. Zuzana BukvišováLikvidátor
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 738 180 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti INGCO, s. r. o.

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru, strojov a zariadení v rozsahu voľnej živnosti,
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • ekonomické a organizačné poradenstvo,
  • poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, služieb a obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • vedenie účtovníctva,
  • administratívne práce,
  • organizovanie, usporadúvanie a zabezpečovanie obchodnopredajných výstav, trhov, prehliadok, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí,
  • administratívne, organizačné a technické práce súvisiace s vyhľadávaním, triedením a spracovaním verejne dostupných informácií,
  • skladovanie okrem prevádzkovania verejných skladov,
  • manipulácia s tovarom,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,
  • medzinárodná nákladná cestná doprava

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

INGCO, s. r. o. v odvetví pozemná doprava

INGCO, s. r. o. je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), INGCO, s. r. o. má 738 180 €, čo je 7,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INGCO, s. r. o. 80. z 494.

V odvetví v okrese Bratislava II1 255aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INGCO, s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo INGCO, s. r. o.: Bratislava - Ružinov

INGCO, s. r. o. sídli na adrese Hrachová 16B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 55 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví1 255okres Bratislava II
Na tej istej adrese55aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

INGCO, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

INGCO, s. r. o. v likvidácii (IČO 36358193) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 10. 5. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú JUDr. Mgr. Zuzana Bukvišová a Constant Marie Bernard Vermeulen. Za rok 2025 sú v závierke tržby 738 180 € a výsledok hospodárenia −17 363 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie6 639 €
Vznik10. 5. 2006
Skoršie názvyINGCO, s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) INGCO, s. r. o. v likvidácii patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 738 180 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 7,9-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy INGCO, s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu INGCO, s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu INGCO, s. r. o.

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 198 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava II

C.S. CARGO Slovakia a.s.Gartner Slovakia s.r.o.FHB Group, s. r. o.SLOVNAFT TRANS a.s.F.LLI CANIL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk