Kynologický klub Žilina 1
Žilina · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
2 626 €tržby 2025 ▲ 13 %−13 €strata 2025aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 1 262 €, výsledok hospodárenia -93 €
- 23 : tržby 1 602 €, výsledok hospodárenia -131 €
- 24 : tržby 2 321 €, výsledok hospodárenia 4 €
- 25 : tržby 2 626 €, výsledok hospodárenia -13 €
Kynologický klub Žilina 1 (IČO 37814265) mala v roku 2025 tržby 2 626 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Ľudia a vlastníci Kynologický klub Žilina 1
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Kynologický klub Žilina 1
Za rok 2025 má Kynologický klub Žilina 1 v závierke tržby 2 626 €, o 13,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −13 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 626 €.
Výkaz ziskov a strát Kynologický klub Žilina 1
Najvyššie tržby: rok 2025, 2 626 €. Najnižšie: rok 2022, 1 262 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 626 € |
| 2024 | 2 321 € |
| 2023 | 1 602 € |
| 2022 | 1 262 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −233 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 € |
| 2024 | 4 € |
| 2023 | −131 € |
| 2022 | −93 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kynologický klub Žilina 1
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kynologický klub Žilina 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +4,6 % |
| 2024 | +0,2 % | +4,7 % |
| 2023 | −8,2 % | +4,1 % |
| 2022 | −7,4 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+44,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +13,1 % |
| 2024 | +44,9 % |
| 2023 | +27,0 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kynologický klub Žilina 1
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 786 €, vlastné imanie 786 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 786 € | 786 € |
| 2024 | 800 € | 800 € |
| 2023 | 296 € | 296 € |
| 2022 | 427 € | 427 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kynologický klub Žilina 1 (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 626 € | −13 € | 786 € | 786 € | — | — | −0,5 % |
| 2024 | 2 321 € | 4 € | 800 € | 800 € | — | — | +0,2 % |
| 2023 | 1 602 € | −131 € | 296 € | 296 € | — | — | −8,2 % |
| 2022 | 1 262 € | −93 € | 427 € | 427 € | — | — | −7,4 % |
Riziko: zaplatí Kynologický klub Žilina 1?
Peniaze od štátu: Kynologický klub Žilina 1
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kynologický klub Žilina 1
Dátum vzniku Kynologický klub Žilina 1 je 28. 2. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-16400
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 1 262 € · majetok 427 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 2 626 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kynologický klub Žilina 1
- kynologické
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Kynologický klub Žilina 1 v odvetví členské organizácie
Kynologický klub Žilina 1 je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Kynologický klub Žilina 1 má 2 626 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 733 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kynologický klub Žilina 1 251. z 309.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Kynologický klub Žilina 1 | 2 626 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kynologický klub Žilina 1
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kynologický klub Žilina 1 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kynologický klub Žilina 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 626 € | 9 948 € |
| 2024 | 2 321 € | 8 863 € |
| 2023 | 1 602 € | 8 796 € |
| 2022 | 1 262 € | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kynologický klub Žilina 1 | 2 626 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 13 081 € |
| medián kraja | 10 525 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť Šarišské ČierneŠarišské Čierne · tržby 6 337 € (2025)
- Občianske združenie DúšokNemčiňany · tržby 6 330 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť PastuchovPastuchov · tržby 6 327 € (2025)
- KROK DO BUDÚCNOSTIBorský Mikuláš · tržby 6 324 € (2025)
- OZ LeGráciaŠaľa · tržby 6 324 € (2025)
- BONUM ET GAUDIUMNové Zámky · tržby 6 320 € (2025)
- TOW MEOTNitra · tržby 6 320 € (2024)
- PB Racing TeamPovažská Bystrica · tržby 6 319 € (2025)
- Poľovnícke združenie LIPIENemcovce · tržby 6 318 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kynologický klub Žilina 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kynologický klub Žilina 1: Žilina
Kynologický klub Žilina 1 sídli na adrese Komenského 57, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 476 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Kynologický klub Žilina 1: IČO, sídlo a základné údaje
Kynologický klub Žilina 1 (IČO 37814265) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 28. 2. 2000, na trhu je 26 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 626 € a výsledok hospodárenia −13 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 28. 2. 2000 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Kynologický klub Žilina 1 má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 626 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Kynologický klub Žilina 1
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kynologický klub Žilina 1
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kynologický klub Žilina 1
- Tendre74súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 859 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Žilina
BRIOSOLearn2CodeISEM - Inštitút pre medzinárodnú bezpečnosť…Anima LiberaObčianske združenie Opatrovateľka
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.