AL expres, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Nákladná cestná doprava
3 491 364 €tržby 2025 ▲ 15 %+8 826 €zisk 2025aktívna 18 rokov26 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 51 489 €, výsledok hospodárenia -4 980 €
- 13 : tržby 7 141 €, výsledok hospodárenia -12 160 €
- 14 : tržby 11 750 €, výsledok hospodárenia -510 €
- 15 : tržby 1 032 405 €, výsledok hospodárenia 3 155 €
- 16 : tržby 1 583 705 €, výsledok hospodárenia 79 936 €
- 17 : tržby 2 013 293 €, výsledok hospodárenia -36 692 €
- 18 : tržby 1 865 318 €, výsledok hospodárenia -73 426 €
- 19 : tržby 1 639 684 €, výsledok hospodárenia -78 480 €
- 20 : tržby 1 605 514 €, výsledok hospodárenia 26 889 €
- 21 : tržby 1 613 600 €, výsledok hospodárenia 42 865 €
- 22 : tržby 2 113 467 €, výsledok hospodárenia 29 186 €
- 23 : tržby 2 109 811 €, výsledok hospodárenia 32 826 €
- 24 : tržby 3 034 536 €, výsledok hospodárenia 23 743 €
- 25 : tržby 3 491 364 €, výsledok hospodárenia 8 826 €
AL expres, s.r.o. (IČO 44404751) mala v roku 2025 tržby 3 491 364 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AL expres
V roku 2025 mala AL expres priemerne 26 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 472 840 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 762 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 719 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 | 472 840 € | 237 715 € |
| 2024 | — | 321 256 € | 232 847 € |
| 2023 | — | 225 326 € | 165 895 € |
| 2022 | 17 | 186 991 € | 136 941 € |
| 2021 | — | 141 477 € | 102 304 € |
| 2020 | 12 | 142 243 € | 103 417 € |
| 2019 | — | 173 230 € | 124 970 € |
| 2018 | — | 203 412 € | 147 417 € |
| 2017 | — | 205 567 € | 152 857 € |
| 2016 | — | 153 836 € | 113 291 € |
| 2015 | — | 77 770 € | 57 010 € |
| 2013 | — | 0 € | — |
| 2012 | — | 0 € | 0 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- AL expres, mzdové náklady na zamestnanca762 €
- Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II2 719 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 783 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 50 % 237 715 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 110 671 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia AL expres
Podľa Registra právnických osôb konajú za AL expres 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník AL expres
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viera Krištofíková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viera Krištofíkováod 6. 12. 2019 | 44 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AL expres
Za rok 2025 má AL expres v závierke tržby 3 491 364 €, o 15,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 826 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 491 364 €.
Výkaz ziskov a strát AL expres
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 491 364 €. Najnižšie: rok 2013, 7 141 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 491 364 € |
| 2024 | 3 034 536 € |
| 2023 | 2 109 811 € |
| 2022 | 2 113 467 € |
| 2021 | 1 613 600 € |
| 2020 | 1 605 514 € |
| 2019 | 1 639 684 € |
| 2018 | 1 865 318 € |
| 2017 | 2 013 293 € |
| 2016 | 1 583 705 € |
| 2015 | 1 032 405 € |
| 2014 | 11 750 € |
| 2013 | 7 141 € |
| 2012 | 51 489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 41 178 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 826 € |
| 2024 | 23 743 € |
| 2023 | 32 826 € |
| 2022 | 29 186 € |
| 2021 | 42 865 € |
| 2020 | 26 889 € |
| 2019 | −78 480 € |
| 2018 | −73 426 € |
| 2017 | −36 692 € |
| 2016 | 79 936 € |
| 2015 | 3 155 € |
| 2014 | −510 € |
| 2013 | −12 160 € |
| 2012 | −4 980 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AL expres
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,3 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AL expres | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,3 % | +2,8 % |
| 2024 | +0,8 % | +2,0 % |
| 2023 | +1,6 % | +1,5 % |
| 2022 | +1,4 % | +1,5 % |
| 2021 | +2,7 % | +1,2 % |
| 2020 | +1,7 % | +1,1 % |
| 2019 | −4,8 % | +0,7 % |
| 2018 | −3,9 % | +0,8 % |
| 2017 | −1,8 % | +1,7 % |
| 2016 | +5,0 % | +1,9 % |
| 2015 | +0,3 % | +2,3 % |
| 2014 | −4,3 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −9,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+64,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +15,1 % |
| 2024 | +43,8 % |
| 2023 | −0,2 % |
| 2022 | +31,0 % |
| 2021 | +0,5 % |
| 2020 | −2,1 % |
| 2019 | −12,1 % |
| 2018 | −7,3 % |
| 2017 | +27,1 % |
| 2016 | +53,4 % |
| 2015 | +8 686,4 % |
| 2014 | +64,5 % |
| 2013 | −86,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AL expres
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 851 418 €, vlastné imanie 78 695 € a záväzky 1 772 723 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 851 418 € | 78 695 € | 1 772 723 € |
| 2024 | 2 387 691 € | 57 952 € | 2 329 739 € |
| 2023 | 1 619 994 € | 34 209 € | 1 585 785 € |
| 2022 | 1 125 709 € | 1 383 € | 1 124 326 € |
| 2021 | 1 049 024 € | −27 802 € | 1 076 826 € |
| 2020 | 1 073 400 € | −76 378 € | 1 149 778 € |
| 2019 | 940 289 € | −103 267 € | 1 043 556 € |
| 2018 | 1 284 550 € | −24 787 € | 1 309 337 € |
| 2017 | 1 187 845 € | 48 639 € | 1 139 206 € |
| 2016 | 1 011 341 € | 85 311 € | 926 030 € |
| 2015 | 668 481 € | 5 375 € | 663 106 € |
| 2014 | 360 € | 124 € | 236 € |
| 2013 | 4 925 € | 149 € | 4 776 € |
| 2012 | 7 861 € | 7 458 € | 403 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AL expres (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 491 364 € | 8 826 € | 1 851 418 € | 78 695 € | 1 772 723 € | 1 027 229 € | +0,3 % |
| 2024 | 3 034 536 € | 23 743 € | 2 387 691 € | 57 952 € | 2 329 739 € | 664 332 € | +0,8 % |
| 2023 | 2 109 811 € | 32 826 € | 1 619 994 € | 34 209 € | 1 585 785 € | 496 271 € | +1,6 % |
| 2022 | 2 113 467 € | 29 186 € | 1 125 709 € | 1 383 € | 1 124 326 € | 397 727 € | +1,4 % |
| 2021 | 1 613 600 € | 42 865 € | 1 049 024 € | −27 802 € | 1 076 826 € | 304 171 € | +2,7 % |
| 2020 | 1 605 514 € | 26 889 € | 1 073 400 € | −76 378 € | 1 149 778 € | 342 339 € | +1,7 % |
| 2019 | 1 639 684 € | −78 480 € | 940 289 € | −103 267 € | 1 043 556 € | 309 664 € | −4,8 % |
| 2018 | 1 865 318 € | −73 426 € | 1 284 550 € | −24 787 € | 1 309 337 € | 355 815 € | −3,9 % |
| 2017 | 2 013 293 € | −36 692 € | 1 187 845 € | 48 639 € | 1 139 206 € | 406 147 € | −1,8 % |
| 2016 | 1 583 705 € | 79 936 € | 1 011 341 € | 85 311 € | 926 030 € | 355 933 € | +5,0 % |
| 2015 | 1 032 405 € | 3 155 € | 668 481 € | 5 375 € | 663 106 € | 182 304 € | +0,3 % |
| 2014 | 11 750 € | −510 € | 360 € | 124 € | 236 € | 755 € | −4,3 % |
| 2013 | 7 141 € | −12 160 € | 4 925 € | 149 € | 4 776 € | −10 112 € | −170,3 % |
| 2012 | 51 489 € | −4 980 € | 7 861 € | 7 458 € | 403 € | −3 333 € | −9,7 % |
Riziko: zaplatí AL expres?
AL expres a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom AL expres v objeme 15 719 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 12 372 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 6 600 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6 600 € |
| 2021 | 1 | 5 772 € |
| 2018 | 1 | 3 347 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy AL expres
Dátum vzniku AL expres je 24. 9. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103498/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022687689
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 51 489 € · majetok 7 861 €
- Nový štatutár: Viera KrištofíkováKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s., hodnota zmluvy 3 347 €. Firma vznikla 24. 9. 2008.
- Nový štatutár: Roman KrištofíkKonateľ
- Nový spoločník: Viera KrištofíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 491 364 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AL expres
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
- vnútroštátna nákladná cestná doprava
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí.
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Čistiace a upratovacie služby.
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby.
- Ozvučovanie, osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí.
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve.
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba.
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- Prípravné práce k realizovaní stavby.
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
- kuriérske služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov.
- Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
AL expres v odvetví pozemná doprava
AL expres je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 932 závierok), AL expres má 3 491 364 €, čo je 37-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AL expres 34. z 494.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 954 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 320 €; 10 % firiem má viac než 1 496 320 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 806 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 954 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 320 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 496 320 € |
| AL expres | 3 491 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AL expres
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AL expres s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AL expres | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 491 364 € | 93 647 € |
| 2024 | 3 034 536 € | 96 301 € |
| 2023 | 2 109 811 € | 100 417 € |
| 2022 | 2 113 467 € | 99 124 € |
| 2021 | 1 613 600 € | 93 018 € |
| 2020 | 1 605 514 € | 87 114 € |
| 2019 | 1 639 684 € | 101 232 € |
| 2018 | 1 865 318 € | 105 098 € |
| 2017 | 2 013 293 € | 106 069 € |
| 2016 | 1 583 705 € | 111 808 € |
| 2015 | 1 032 405 € | 113 038 € |
| 2014 | 11 750 € | — |
| 2013 | 7 141 € | — |
| 2012 | 51 489 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AL expres | 3 491 364 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 70 412 € |
| medián kraja | 73 163 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IE Metal s. r. o.Štúrovo · tržby 7 866 962 € (2021)
- SANTA-TRANS.SK, s.r.o.Rajecká Lesná · tržby 7 755 552 € (2025)
- UND - 03 akciová spoločnosť KošiceKošice - mestská časť Juh · tržby 7 579 155 € (2025)
- MOKOŠÁK s.r.o.Trnava · tržby 7 572 074 € (2025)
- TRANSSILV s.r.o.Lučenec · tržby 7 541 255 € (2025)
- ARGOTERRA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 7 533 561 € (2025)
- GENERAL TRUCKING, a.s.Žiar nad Hronom · tržby 7 506 137 € (2025)
- J&M Trading s.r.o.Belá · tržby 7 404 005 € (2025)
- NZ Rail s.r.o.Nové Zámky · tržby 7 376 524 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AL expres, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AL expres: Bratislava - Ružinov
AL expres sídli na adrese Mlynské nivy 56, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 865 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 38 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
AL expres: IČO, sídlo a základné údaje
AL expres, s.r.o. (IČO 44404751) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 9. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Roman Krištofík a Viera Krištofíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 491 364 € a výsledok hospodárenia +8 826 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 44 000 € |
| Vznik | 24. 9. 2008 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) AL expres, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 491 364 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 37-násobok mediánu (medián z 6 932 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy AL expres
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AL expres
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AL expres
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 993 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava II
C.S. CARGO Slovakia a.s.Gartner Slovakia s.r.o.FHB Group, s. r. o.SLOVNAFT TRANS a.s.F.LLI CANIL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.