VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Espharm, s.r.o.

Senec · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

3 202 129 €tržby 2025 ▲ 3 %+72 568 €zisk 2025

aktívna 15 rokov13 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 202 129 €tržby 2025 ▲ 3 %
+72 568 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 14 : tržby 1 013 387 €, výsledok hospodárenia 30 598 €
  4. 15 : tržby 1 400 541 €, výsledok hospodárenia 91 370 €
  5. 16 : tržby 1 681 713 €, výsledok hospodárenia 122 335 €
  6. 17 : tržby 1 842 248 €, výsledok hospodárenia 114 805 €
  7. 18 : tržby 2 308 608 €, výsledok hospodárenia 139 294 €
  8. 19 : tržby 2 664 099 €, výsledok hospodárenia 179 505 €
  9. 20 : tržby 3 016 730 €, výsledok hospodárenia 244 639 €
  10. 21 : tržby 2 934 853 €, výsledok hospodárenia 238 488 €
  11. 22 : tržby 2 881 784 €, výsledok hospodárenia 164 917 €
  12. 23 : tržby 3 029 681 €, výsledok hospodárenia 61 486 €
  13. 24 : tržby 3 097 059 €, výsledok hospodárenia 93 636 €
  14. 25 : tržby 3 202 129 €, výsledok hospodárenia 72 568 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Espharm, s.r.o. (IČO 46356436) mala v roku 2025 tržby 3 202 129 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Espharm

V roku 2025 mala Espharm priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 190 580 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 859 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec bola v roku 2025 2 067 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Espharm

Podľa Registra právnických osôb konajú za Espharm 4 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci Espharm

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Espharm
Podiely spoločníkov na vkladoch Espharm Oľga Tagajová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Oľga Tagajová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Oľga Tagajová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Oľga Tagajováod 7. 12. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Espharm

Za rok 2025 má Espharm v závierke tržby 3 202 129 €, o 3,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +72 568 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 202 129 €.

Tržby 20253,20 mil. €▲ +3,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202573 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,91 mil. €
Vlastné imanie 20251,56 mil. €
Záväzky 2025354 tis. €18,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025311 tis. €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1,55 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Espharm

Súvaha Espharm

Všetky čísla zo závierok Espharm (14 rokov)
Čísla zo závierok Espharm po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 202 129 €72 568 €1 914 380 €1 558 140 €354 394 €311 145 €+2,3 %
20243 097 059 €93 636 €1 768 006 €1 485 572 €282 004 €378 550 €+3,0 %
20233 029 681 €61 486 €1 773 364 €1 391 936 €381 428 €242 075 €+2,0 %
20222 881 784 €164 917 €1 691 194 €1 330 450 €359 559 €400 990 €+5,7 %
20212 934 853 €238 488 €1 235 128 €1 165 533 €69 595 €443 552 €+8,1 %
20203 016 730 €244 639 €1 208 765 €927 045 €281 720 €429 030 €+8,1 %
20192 664 099 €179 505 €1 157 008 €682 406 €474 602 €344 960 €+6,7 %
20182 308 608 €139 294 €963 372 €502 901 €459 641 €292 321 €+6,0 %
20171 842 248 €114 805 €763 270 €363 607 €399 663 €248 493 €+6,2 %
20161 681 713 €122 335 €699 339 €248 802 €442 392 €229 029 €+7,3 %
20151 400 541 €91 370 €564 232 €126 467 €437 765 €168 164 €+6,5 %
20141 013 387 €30 598 €347 916 €35 598 €312 318 €78 743 €+3,0 %
2013——5 000 €5 000 €———
2012——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Espharm?

Espharm a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom Espharm z rokov 2014 až 2026.

Zmluvy so štátom13Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201427. 3. 2014

História firmy Espharm

Dátum vzniku Espharm je 5. 10. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Pallens, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76135/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Oľga TagajováKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Pallens, s. r. o., odvtedy Espharm, s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023363364
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 5. 10. 2011.
  7. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 1 013 387 €.
  8. Nový spoločník: Oľga TagajováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Nový štatutár: Timotej Marek TagajKonateľ
  10. Nový zápis v registri: Mgr. Ester SkipalováProkurista
  11. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 202 129 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Espharm

  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • reklamné a marketingové služby,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Espharm v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Espharm je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), Espharm má 3 202 129 €, čo je 69-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 130 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Espharm 4. z 513.

V odvetví v okrese Senec1 130aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Espharm, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo Espharm: Senec

Espharm sídli na adrese Mierové nám. 6, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 755 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senec6 755aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 364aktívnych
V tom istom odvetví1 130okres Senec
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Espharm: IČO, sídlo a základné údaje

Espharm, s.r.o. (IČO 46356436) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 5. 10. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Bc. Ľuboš Tagaj, Mgr. Ester Skipalová a 2 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 202 129 € a výsledok hospodárenia +72 568 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 10. 2011
Skoršie názvyPallens, s. r. o.
ObecSenec
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Espharm, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 202 129 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 69-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Espharm

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Espharm

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Espharm

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

OL-MED s. r. o.Olpharm s. r. o.T-med, s. r. o.Pharmol, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Senec

SPECTRUM SK s. r. o.IRIS Consulting s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.LUCAGRA, s.r.o.TaJaMed s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk