C&Q Slovakia, s. r. o.
Podolínec · Reštauračné činnosti
28 083 €tržby 2025 ▲ 66 %+177 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -735 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 23 : tržby 336 €, výsledok hospodárenia 200 €
- 24 : tržby 16 928 €, výsledok hospodárenia 3 058 €
- 25 : tržby 28 083 €, výsledok hospodárenia 177 €
C&Q Slovakia, s. r. o. (IČO 52553167) mala v roku 2025 tržby 28 083 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ C&Q Slovakia
Podľa Registra právnických osôb koná za C&Q Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník C&Q Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Oliver Pitoňák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Oliver Pitoňákod 27. 7. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok C&Q Slovakia
Za rok 2025 má C&Q Slovakia v závierke tržby 28 083 €, o 65,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +177 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 28 083 €.
Výkaz ziskov a strát C&Q Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2025, 28 083 €. Najnižšie: rok 2023, 336 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 28 083 € |
| 2024 | 16 928 € |
| 2023 | 336 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 448 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 177 € |
| 2024 | 3 058 € |
| 2023 | 200 € |
| 2022 | −84 € |
| 2021 | −84 € |
| 2020 | −84 € |
| 2019 | −735 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- C&Q Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,6 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | C&Q Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,6 % | +2,9 % |
| 2024 | +18,1 % | +2,0 % |
| 2023 | +59,5 % | +1,0 % |
| 2022 | — | −0,1 % |
| 2021 | — | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | — | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha C&Q Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 788 €, vlastné imanie 7 448 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 788 € | 7 448 € | 340 € |
| 2024 | 11 323 € | 7 271 € | 4 052 € |
| 2023 | 4 248 € | 4 213 € | 35 € |
| 2022 | 7 013 € | 4 013 € | 3 000 € |
| 2021 | 7 097 € | 4 097 € | 3 000 € |
| 2020 | 7 181 € | 4 181 € | 3 000 € |
| 2019 | 7 265 € | 4 265 € | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok C&Q Slovakia (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 083 € | 177 € | 7 788 € | 7 448 € | 340 € | 633 € | +0,6 % |
| 2024 | 16 928 € | 3 058 € | 11 323 € | 7 271 € | 4 052 € | 3 684 € | +18,1 % |
| 2023 | 336 € | 200 € | 4 248 € | 4 213 € | 35 € | 319 € | +59,5 % |
| 2022 | — | −84 € | 7 013 € | 4 013 € | 3 000 € | — | — |
| 2021 | — | −84 € | 7 097 € | 4 097 € | 3 000 € | — | — |
| 2020 | — | −84 € | 7 181 € | 4 181 € | 3 000 € | — | — |
| 2019 | — | −735 € | 7 265 € | 4 265 € | 3 000 € | −700 € | — |
Riziko: zaplatí C&Q Slovakia?
Peniaze od štátu: C&Q Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy C&Q Slovakia
Dátum vzniku C&Q Slovakia je 27. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38687/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 7 265 €
- Nový spoločník: Oliver PitoňákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 28 083 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti C&Q Slovakia
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
C&Q Slovakia v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
C&Q Slovakia je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), C&Q Slovakia má 28 083 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 130 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C&Q Slovakia 19. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| C&Q Slovakia | 28 083 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- C&Q Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby C&Q Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | C&Q Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 28 083 € | 78 685 € |
| 2024 | 16 928 € | 78 424 € |
| 2023 | 336 € | 71 990 € |
| 2022 | — | 59 132 € |
| 2021 | — | 44 924 € |
| 2020 | — | 47 466 € |
| 2019 | — | 59 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| C&Q Slovakia | 28 083 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 50 467 € |
| medián kraja | 88 752 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CF Group j.s.a.Drahovce · tržby 68 225 € (2025)
- BAVRA s.r.o.Galanta · tržby 68 185 € (2025)
- HUBA-B s. r. o.Partizánske · tržby 68 171 € (2025)
- ARTAN - M s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 68 123 € (2025)
- PAVANA s.r.o.Žilina · tržby 68 096 € (2025)
- Majzlík s.r.oBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 037 € (2025)
- S27 s.r.o.Ružomberok · tržby 68 035 € (2025)
- VIVI - G s.r.o.Dunajská Streda · tržby 68 030 € (2025)
- retromedia s.r.o.Piešťany · tržby 68 024 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C&Q Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo C&Q Slovakia: Podolínec
C&Q Slovakia sídli na adrese Tatranská 506/106, 065 03 Podolínec, okres Stará Ľubovňa. V obci Podolínec je 476 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Podolínec: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
C&Q Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
C&Q Slovakia, s. r. o. (IČO 52553167) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podolínec, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 27. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Oliver Pitoňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 083 € a výsledok hospodárenia +177 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 7. 2019 |
| Obec | Podolínec |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) C&Q Slovakia, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 083 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy C&Q Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu C&Q Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu C&Q Slovakia
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Podolínectypický nepokrytý dopyt 182 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 335 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Podolínec
POLYFORM, s.r.o.ALITRANS GROUP s. r. o.TOMAK, s.r.o.RODSMAND s. r. o.J.D.J. Trans, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Podolínec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Stará Ľubovňa
ISAL s.r.o.D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzenýmM-RIN s. r. o.Relia Group Slovakia s.r.o.PHO DEM - REŠTAURÁCIA.SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.