MojeSidlo servis 3 s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
14 522 €tržby 2025 ▼ 28 %+3 059 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 3 897 €, výsledok hospodárenia 542 €
- 20 : tržby 35 601 €, výsledok hospodárenia 774 €
- 21 : tržby 24 247 €, výsledok hospodárenia 2 156 €
- 22 : tržby 32 419 €, výsledok hospodárenia 4 552 €
- 23 : tržby 19 724 €, výsledok hospodárenia 358 €
- 24 : tržby 20 109 €, výsledok hospodárenia 2 526 €
- 25 : tržby 14 522 €, výsledok hospodárenia 3 059 €
MojeSidlo servis 3 s. r. o. (IČO 52591522) mala v roku 2025 tržby 14 522 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MojeSidlo servis 3
V roku 2025 mala MojeSidlo servis 3 priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ MojeSidlo servis 3
Podľa Registra právnických osôb koná za MojeSidlo servis 3 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločníci MojeSidlo servis 3
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- All4Web s.r.o.50,0 %
- Lukáš Adamec50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| All4Web s.r.o.od 26. 9. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Lukáš Adamecod 29. 1. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MojeSidlo servis 3
Za rok 2025 má MojeSidlo servis 3 v závierke tržby 14 522 €, o 27,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 059 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 35 601 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 342 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MojeSidlo servis 3
Najvyššie tržby: rok 2020, 35 601 €. Najnižšie: rok 2019, 3 897 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 522 € |
| 2024 | 20 109 € |
| 2023 | 19 724 € |
| 2022 | 32 419 € |
| 2021 | 24 247 € |
| 2020 | 35 601 € |
| 2019 | 3 897 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 13 967 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 059 € |
| 2024 | 2 526 € |
| 2023 | 358 € |
| 2022 | 4 552 € |
| 2021 | 2 156 € |
| 2020 | 774 € |
| 2019 | 542 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MojeSidlo servis 3
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MojeSidlo servis 3 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +21,1 % | +8,4 % |
| 2024 | +12,6 % | +4,9 % |
| 2023 | +1,8 % | +3,1 % |
| 2022 | +14,0 % | +2,7 % |
| 2021 | +8,9 % | +3,0 % |
| 2020 | +2,2 % | +2,5 % |
| 2019 | +13,9 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+33,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −27,8 % |
| 2024 | +2,0 % |
| 2023 | −39,2 % |
| 2022 | +33,7 % |
| 2021 | −31,9 % |
| 2020 | +813,5 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MojeSidlo servis 3
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 391 €, vlastné imanie 18 967 € a záväzky 40 424 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 391 € | 18 967 € | 40 424 € |
| 2024 | 61 298 € | 15 908 € | 45 390 € |
| 2023 | 63 638 € | 13 382 € | 50 256 € |
| 2022 | 53 159 € | 13 024 € | 40 135 € |
| 2021 | 48 405 € | 8 473 € | 39 932 € |
| 2020 | 25 522 € | 6 317 € | 19 205 € |
| 2019 | 27 403 € | 5 542 € | 21 861 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MojeSidlo servis 3 (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 522 € | 3 059 € | 59 391 € | 18 967 € | 40 424 € | 3 507 € | +21,1 % |
| 2024 | 20 109 € | 2 526 € | 61 298 € | 15 908 € | 45 390 € | 3 141 € | +12,6 % |
| 2023 | 19 724 € | 358 € | 63 638 € | 13 382 € | 50 256 € | 575 € | +1,8 % |
| 2022 | 32 419 € | 4 552 € | 53 159 € | 13 024 € | 40 135 € | 4 770 € | +14,0 % |
| 2021 | 24 247 € | 2 156 € | 48 405 € | 8 473 € | 39 932 € | 3 327 € | +8,9 % |
| 2020 | 35 601 € | 774 € | 25 522 € | 6 317 € | 19 205 € | 1 050 € | +2,2 % |
| 2019 | 3 897 € | 542 € | 27 403 € | 5 542 € | 21 861 € | 937 € | +13,9 % |
Riziko: zaplatí MojeSidlo servis 3?
Peniaze od štátu: MojeSidlo servis 3
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MojeSidlo servis 3
Dátum vzniku MojeSidlo servis 3 je 26. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/140605/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 3 897 € · majetok 27 403 €
- Nový spoločník: All4Web s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 14 522 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MojeSidlo servis 3
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
MojeSidlo servis 3 v odvetví administratívne a kancelárske služby
MojeSidlo servis 3 je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), MojeSidlo servis 3 má 14 522 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MojeSidlo servis 3 1 699. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| MojeSidlo servis 3 | 14 522 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MojeSidlo servis 3
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MojeSidlo servis 3 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MojeSidlo servis 3 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 522 € | 42 000 € |
| 2024 | 20 109 € | 39 510 € |
| 2023 | 19 724 € | 40 736 € |
| 2022 | 32 419 € | 39 924 € |
| 2021 | 24 247 € | 35 891 € |
| 2020 | 35 601 € | 34 323 € |
| 2019 | 3 897 € | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MojeSidlo servis 3 | 14 522 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VELUM s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 33 929 € (2025)
- ML spol. s r.o.Cabaj-Čápor · tržby 33 921 € (2025)
- CoSTROZ s. r. o.Brezová pod Bradlom · tržby 33 914 € (2025)
- TerraX Nitra s. r. o.Malý Cetín · tržby 33 908 € (2025)
- LD Experts, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- OZ Vality s. r. o.Poprad · tržby 33 886 € (2025)
- elote s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 882 € (2025)
- Steady Trade s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 880 € (2025)
- RAW Marketing Agency s. r. o.Holiare · tržby 33 878 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MojeSidlo servis 3, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MojeSidlo servis 3: Bratislava - Rača
MojeSidlo servis 3 sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 8 591 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
MojeSidlo servis 3: IČO, sídlo a základné údaje
MojeSidlo servis 3 s. r. o. (IČO 52591522) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 26. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Lukáš Adamec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 522 € a výsledok hospodárenia +3 059 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 9. 2019 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 342 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MojeSidlo servis 3 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 522 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy MojeSidlo servis 3
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MojeSidlo servis 3
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MojeSidlo servis 3
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
All4Net s.r.o.All4Shop s.r.o.MojeSidlo s. r. o.All4Web s.r.o.Atomer.com s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.