FliMont s. r. o.
Bučany · Maloobchod s ostatným novým tovarom
181 885 €tržby 2025 ▼ 71 %+3 357 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 38 788 €, výsledok hospodárenia -71 €
- 20 : tržby 326 000 €, výsledok hospodárenia 10 619 €
- 21 : tržby 445 500 €, výsledok hospodárenia 2 815 €
- 22 : tržby 75 000 €, výsledok hospodárenia 614 €
- 23 : tržby 38 334 €, výsledok hospodárenia 1 158 €
- 24 : tržby 626 329 €, výsledok hospodárenia 14 695 €
- 25 : tržby 181 885 €, výsledok hospodárenia 3 357 €
FliMont s. r. o. (IČO 52688208) mala v roku 2025 tržby 181 885 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FliMont
osobné náklady v roku 2019 boli 267 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 78 % 209 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 58 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia FliMont
Podľa Registra právnických osôb konajú za FliMont 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci FliMont
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Roman Flimmel50,0 %
- Tomáš Flimmel50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Flimmelod 15. 10. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Tomáš Flimmelod 15. 10. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FliMont
Za rok 2025 má FliMont v závierke tržby 181 885 €, o 71,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 357 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 626 329 €.
Výkaz ziskov a strát FliMont
Najvyššie tržby: rok 2024, 626 329 €. Najnižšie: rok 2023, 38 334 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 181 885 € |
| 2024 | 626 329 € |
| 2023 | 38 334 € |
| 2022 | 75 000 € |
| 2021 | 445 500 € |
| 2020 | 326 000 € |
| 2019 | 38 788 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 33 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 357 € |
| 2024 | 14 695 € |
| 2023 | 1 158 € |
| 2022 | 614 € |
| 2021 | 2 815 € |
| 2020 | 10 619 € |
| 2019 | −71 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FliMont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FliMont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,8 % | +2,3 % |
| 2024 | +2,3 % | +2,1 % |
| 2023 | +3,0 % | +1,4 % |
| 2022 | +0,8 % | +1,3 % |
| 2021 | +0,6 % | +1,2 % |
| 2020 | +3,3 % | +1,1 % |
| 2019 | −0,2 % | +1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2021 (+36,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −71,0 % |
| 2024 | +1 533,9 % |
| 2023 | −48,9 % |
| 2022 | −83,2 % |
| 2021 | +36,7 % |
| 2020 | +740,5 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FliMont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 775 005 €, vlastné imanie 38 187 € a záväzky 736 818 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 775 005 € | 38 187 € | 736 818 € |
| 2024 | 837 816 € | 34 830 € | 802 986 € |
| 2023 | 796 210 € | 20 135 € | 776 075 € |
| 2022 | 609 353 € | 18 977 € | 590 376 € |
| 2021 | 500 902 € | 18 363 € | 482 539 € |
| 2020 | 37 971 € | 15 548 € | 22 423 € |
| 2019 | 5 125 € | 4 929 € | 196 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FliMont (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181 885 € | 3 357 € | 775 005 € | 38 187 € | 736 818 € | 31 960 € | +1,8 % |
| 2024 | 626 329 € | 14 695 € | 837 816 € | 34 830 € | 802 986 € | 15 524 € | +2,3 % |
| 2023 | 38 334 € | 1 158 € | 796 210 € | 20 135 € | 776 075 € | 17 380 € | +3,0 % |
| 2022 | 75 000 € | 614 € | 609 353 € | 18 977 € | 590 376 € | 17 060 € | +0,8 % |
| 2021 | 445 500 € | 2 815 € | 500 902 € | 18 363 € | 482 539 € | 11 222 € | +0,6 % |
| 2020 | 326 000 € | 10 619 € | 37 971 € | 15 548 € | 22 423 € | 15 581 € | +3,3 % |
| 2019 | 38 788 € | −71 € | 5 125 € | 4 929 € | 196 € | 302 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí FliMont?
FliMont a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom FliMont v objeme 468 000 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 468 000 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 234 000 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 € |
| 2025 | 1 | 234 000 € |
| 2024 | 5 | 234 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy FliMont
Dátum vzniku FliMont je 15. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45467/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 38 788 € · majetok 5 125 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121109353
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.. Firma vznikla 15. 10. 2019.
- Najväčšia verejná zmluva: 234 000 €Objednávateľ Štátny fond rozvoja bývania. Záložná zmluva č. 405/1027/2024
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 181 885 €.
- Nový spoločník: Roman FlimmelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FliMont
- Predaj pyrotechnických výrobkov kategórie F2, kategórie F3, kategórie T1 a kategórie P1
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
FliMont v odvetví maloobchod
FliMont je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s ostatným novým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), FliMont má 181 885 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 602 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FliMont 163. z 409.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| FliMont | 181 885 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FliMont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FliMont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FliMont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 181 885 € | 97 643 € |
| 2024 | 626 329 € | 93 145 € |
| 2023 | 38 334 € | 95 743 € |
| 2022 | 75 000 € | 101 116 € |
| 2021 | 445 500 € | 87 423 € |
| 2020 | 326 000 € | 81 900 € |
| 2019 | 38 788 € | 85 084 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FliMont | 181 885 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 96 697 € |
| medián kraja | 107 050 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DUNPLAST, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 841 € (2017)
- LIGOT s.r.o.Bardejov · tržby 419 753 € (2025)
- SANTALIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 419 573 € (2025)
- ROTO spol. s r.o.Borský Mikuláš · tržby 419 408 € (2025)
- Duvaly s.r.o.Muľa · tržby 419 366 € (2014)
- EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.Trebišov · tržby 419 326 € (2022)
- Good Nature s.r.o.Martin · tržby 419 273 € (2025)
- Leng&m s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 419 149 € (2025)
- VIP GYM s. r. o.Trnava · tržby 418 853 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FliMont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FliMont: Bučany
FliMont sídli na adrese Tulipánová ulica 468/7, 919 28 Bučany, okres Trnava. V obci Bučany je 301 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Bučany: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
FliMont: IČO, sídlo a základné údaje
FliMont s. r. o. (IČO 52688208) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bučany, okres Trnava. Dátum vzniku je 15. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Roman Flimmel a Tomáš Flimmel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 181 885 € a výsledok hospodárenia +3 357 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s ostatným novým tovarom (SK NACE 4778) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 10. 2019 |
| Obec | Bučany |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) FliMont s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 181 885 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy FliMont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FliMont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FliMont
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 500 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Bučanytypický nepokrytý dopyt 122 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR520 zmlúv za 3 roky · 3 429 616 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra368 zmlúv za 3 roky · 2 863 658 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline357 zmlúv za 3 roky · 2 951 687 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 050 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bučany
Bizzcom s.r.o.SELEKT VÝSKUMNÝ A ŠĽACHTITEĽSKÝ ÚSTAV, a.s.FOR MONT SK s.r.o.quadrofixing s.r.o.ALBA SR, s.r.o.Všetky firmy v obci Bučany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Trnava
Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH spol. s r.o.UNIDEAL, s.r.o.COMCO, s.r.o.KA-NA-PY INTERIÉR, s.r.o.LEDCO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.