VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Katka Tepličancová, s. r. o.

Rajec · Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia

20 452 €tržby 2025 ▲ 57 %+3 735 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 452 €tržby 2025 ▲ 57 %
+3 735 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 72 €
  2. 20 : tržby 580 €, výsledok hospodárenia 337 €
  3. 21 : tržby 420 €, výsledok hospodárenia 3 557 €
  4. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 50 €
  5. 23 : tržby 38 692 €, výsledok hospodárenia 427 €
  6. 24 : tržby 13 026 €, výsledok hospodárenia 1 477 €
  7. 25 : tržby 20 452 €, výsledok hospodárenia 3 735 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Katka Tepličancová, s. r. o. (IČO 52688968) mala v roku 2025 tržby 20 452 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Katka Tepličancová

Katka Tepličancová má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 362 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Katka Tepličancová

Podľa Registra právnických osôb koná za Katka Tepličancová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Katka Tepličancová

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Katka Tepličancová
Podiely spoločníkov na vkladoch Katka Tepličancová Katarína Tepličancová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Katarína Tepličancová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Katarína Tepličancová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Katarína Tepličancováod 1. 11. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Katka Tepličancová

Za rok 2025 má Katka Tepličancová v závierke tržby 20 452 €, o 57,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 735 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 38 692 €.

Tržby 202520 tis. €▲ +57,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 735 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 202515 tis. €
Záväzky 2025664 €4,3 % majetku
Pridaná hodnota 20257 608 €
Zisková marža 2025+18,3 %medián odvetvia +12,5 %
Súčet výsledkov za 7 rokov9 655 €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Katka Tepličancová

Súvaha Katka Tepličancová

Všetky čísla zo závierok Katka Tepličancová (7 rokov)
Čísla zo závierok Katka Tepličancová po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 452 €3 735 €15 319 €14 655 €664 €7 608 €+18,3 %
202413 026 €1 477 €13 583 €10 920 €2 663 €6 555 €+11,3 %
202338 692 €427 €11 632 €9 443 €2 189 €5 564 €+1,1 %
2022—50 €9 074 €9 016 €58 €−44 532 €—
2021420 €3 557 €14 480 €8 966 €5 514 €−56 662 €+846,9 %
2020580 €337 €9 788 €5 409 €4 379 €−41 211 €+58,1 %
2019—72 €11 533 €5 072 €6 461 €−1 104 €—

Riziko: zaplatí Katka Tepličancová?

Peniaze od štátu: Katka Tepličancová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Katka Tepličancová

Dátum vzniku Katka Tepličancová je 1. 11. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73472/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 11 533 €
  3. Nový spoločník: Katarína TepličancováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 20 452 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Katka Tepličancová

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Katka Tepličancová v odvetví pomocné finančné činnosti

Katka Tepličancová je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 288 € (678 závierok), Katka Tepličancová má 20 452 €, čo je 38 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 351 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Katka Tepličancová 28. z 32.

V odvetví v okrese Žilina351aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou678Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia53 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Katka Tepličancová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Finančné a poisťovacie činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo Katka Tepličancová: Rajec

Katka Tepličancová sídli na adrese Hollého 159/8, 015 01 Rajec, okres Žilina. V obci Rajec je 1 064 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Rajec1 064aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví351okres Žilina
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Rajec: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Katka Tepličancová: IČO, sídlo a základné údaje

Katka Tepličancová, s. r. o. (IČO 52688968) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rajec, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 11. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Katarína Tepličancová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 452 € a výsledok hospodárenia +3 735 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia (SK NACE 6619)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 11. 2019
ObecRajec
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pomocné finančné činnosti (SK NACE 66) Katka Tepličancová, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 452 €, typická firma odvetvia 53 288 € (medián z 678 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Pomocné finančné činnosti: tržby a mzdy ›Pomocné finančné činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Katka Tepličancová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Katka Tepličancová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Katka Tepličancová

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 888 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 29,4 mil. €
  • Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 132 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Rajectypický nepokrytý dopyt 99 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Rajec

KFTS s. r. o.ROSS s.r.o.Gerüstbau TEAM, s. r. o.ZRUBY RAJEC, s.r.o.D O L K A M Šuja a.s.Všetky firmy v obci Rajec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 66.19) v okrese Žilina

24-pay s.r.o.M-CARS CREDIT SERVICES s. r. o.Dr. Hypo, s. r. o.M.I.A. Finance s.r.o.DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk