VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Sliač · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

1 745 €tržby 2025 ▼ 58 %+310 €zisk 2025

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 745 €tržby 2025 ▼ 58 %
+310 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 3 885 €, výsledok hospodárenia 2 013 €
  2. 23 : tržby 850 €, výsledok hospodárenia 180 €
  3. 24 : tržby 4 149 €, výsledok hospodárenia 1 552 €
  4. 25 : tržby 1 745 €, výsledok hospodárenia 310 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ (IČO 54295246) mala v roku 2025 tržby 1 745 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Podľa Registra právnických osôb koná za OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Za rok 2025 má OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ v závierke tržby 1 745 €, o 57,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +310 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 4 149 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251 745 €▼ −57,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025310 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 675 €
Vlastné imanie 20252 675 €
Zisková marža 2025+17,8 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky4 055 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Súvaha OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Všetky čísla zo závierok OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ (4 roky)
Čísla zo závierok OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 745 €310 €2 675 €2 675 €——+17,8 %
20244 149 €1 552 €1 915 €1 915 €——+37,4 %
2023850 €180 €2 046 €2 046 €——+21,2 %
20223 885 €2 013 €2 002 €2 002 €——+51,8 %

Riziko: zaplatí OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ?

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ v objeme 18 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia, K. Mikszátha 1, Rimavská Sobota: 18 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv18 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20231. 4. 2023

História firmy OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Dátum vzniku OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ je 11. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÝ. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Zmena obchodného menaPredtým OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ, odvtedy OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÝ.
  2. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-62949
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 885 € · majetok 2 002 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia, K. Mikszátha 1, Rimavská Sobota, hodnota zmluvy 18 €. Firma vznikla 11. 1. 2022.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 1 745 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ v odvetví členské organizácie

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ má 1 745 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 865 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ 134. z 153.

V odvetví v okrese Zvolen865aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Zvolen ›

Sídlo OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ: Sliač

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ sídli na adrese Trebuľa 7, 962 31 Sliač, okres Zvolen. V obci Sliač je 827 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 280. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sliač827aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 280aktívnych
V tom istom odvetví865okres Zvolen
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Sliač: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ: IČO, sídlo a základné údaje

OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ (IČO 54295246) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Sliač, okres Zvolen. Dátum vzniku je 11. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Dana Fürješ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 745 € a výsledok hospodárenia +310 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik11. 1. 2022
Skoršie názvyOZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÝ
ObecSliač
OkresOkres Zvolen
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 745 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›

Sieť prepojení firmy OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OZ SPOLU NEZASTAVITEĽNÍ

  • Tendre52súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 295 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Sliačtypický nepokrytý dopyt 167 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DANAD Smile, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Sliač

ASCOMP spol.s r.o.BAD, s.r.o.KÚPELE SLIAČ a.s.R-DAS, s. r. o.Gynpor s.r.o.Všetky firmy v obci Sliač ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Zvolen

"Divadlo Maska"PEFC SlovenskoPUSŤÁČIK, o.z.PROENVIRO o.z.AUREL o.z.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk