REKONELI Services s. r. o.
Prešov · Elektrická inštalácia
9 323 €tržby 2025+5 890 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 9 323 €, výsledok hospodárenia 5 890 €
REKONELI Services s. r. o. (IČO 57101167) mala v roku 2025 tržby 9 323 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ REKONELI Services
Podľa Registra právnických osôb koná za REKONELI Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci REKONELI Services
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Michal Figura50,0 %
- Ing. Lenka Figurová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Michal Figuraod 2. 9. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Lenka Figurováod 22. 5. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok REKONELI Services
Za rok 2025 má REKONELI Services v závierke tržby 9 323 €, a výsledok hospodárenia +5 890 €.
Všetky čísla zo závierok REKONELI Services (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 323 € | 5 890 € | 9 497 € | 8 390 € | 1 107 € | 6 548 € | +63,2 % |
Riziko: zaplatí REKONELI Services?
Peniaze od štátu: REKONELI Services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy REKONELI Services
Dátum vzniku REKONELI Services je 2. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50543/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 9 323 € · majetok 9 497 €
- Nový štatutár: Ing. Lenka FigurováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Lenka FigurováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti REKONELI Services
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
REKONELI Services v odvetví špecializované stavebné práce
REKONELI Services je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), REKONELI Services má 9 323 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 5 501 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REKONELI Services 456. z 516.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 768 €, polovica do 71 962 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 128 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 764 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 768 € |
| medián | 71 962 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 128 € |
| REKONELI Services | 9 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| REKONELI Services | 9 323 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 68 936 € |
| medián kraja | 78 344 € |
| medián Slovenska | 71 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KVALITNÍ MAJSTRI s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 22 303 € (2025)
- ELG services, s.r.o.Trnava · tržby 22 303 € (2025)
- Bloomia s. r. o.Martin · tržby 22 273 € (2025)
- DOMALLFIN, s. r. o.Bardejov · tržby 22 250 € (2025)
- RADAK s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 22 249 € (2025)
- KAMIR STAV s. r. o.Tovarné · tržby 22 228 € (2025)
- Demon Steel, s.r.o.Neverice · tržby 22 218 € (2023)
- D-P-J s.r.o.Trebišov · tržby 22 215 € (2025)
- MM ENERGY PLATZ s. r. o.Kostolné Kračany · tržby 22 215 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REKONELI Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo REKONELI Services: Prešov
REKONELI Services sídli na adrese Matice slovenskej 4770/12, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 919 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
REKONELI Services: IČO, sídlo a základné údaje
REKONELI Services s. r. o. (IČO 57101167) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 2. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Lenka Figurová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 323 € a výsledok hospodárenia +5 890 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 9. 2025 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) REKONELI Services s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 323 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy REKONELI Services
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REKONELI Services
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu REKONELI Services
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 267 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Prešov
TOPCONTROL s.r.o.O.S.V.O. comp, a.s.DuVa-Tech, s.r.o.B.A.S. AGENCY, s.r.o.JM-ProElectric s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.