VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GOLANT, s. r. o.

Čadca · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

8 500 €tržby 2025 ▼ 71 %−14 948 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 500 €tržby 2025 ▼ 71 %
−14 948 €strata 2025
  1. 12 : tržby 65 345 €, výsledok hospodárenia 2 129 €
  2. 13 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 3 984 €
  3. 14 : tržby 4 400 €, výsledok hospodárenia 1 347 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 12 074 €
  5. 16 : tržby 6 500 €, výsledok hospodárenia 52 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 36 173 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 35 372 €
  8. 19 : tržby 11 372 €, výsledok hospodárenia 48 594 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 41 553 €
  10. 21 : tržby 72 010 €, výsledok hospodárenia 39 373 €
  11. 22 : tržby 71 250 €, výsledok hospodárenia 91 414 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 123 511 €
  13. 24 : tržby 29 475 €, výsledok hospodárenia 76 009 €
  14. 25 : tržby 8 500 €, výsledok hospodárenia -14 948 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GOLANT, s. r. o. (IČO 46088318) mala v roku 2025 tržby 8 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia GOLANT

Podľa Registra právnických osôb konajú za GOLANT 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník GOLANT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GOLANT
Podiely spoločníkov na vkladoch GOLANT Anton Halavach 100,0 %. Spolu 5 000 €. Anton Halavach: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anton Halavach100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anton Halavachod 15. 3. 2011 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GOLANT

Za rok 2025 má GOLANT v závierke tržby 8 500 €, o 71,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 948 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 72 010 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20258 500 €▼ −71,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−15 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025504 tis. €
Vlastné imanie 2025500 tis. €
Záväzky 20254 125 €0,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 483 €
Zisková marža 2025−175,9 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov497 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GOLANT

Súvaha GOLANT

Všetky čísla zo závierok GOLANT (14 rokov)
Čísla zo závierok GOLANT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20258 500 €−14 948 €504 344 €500 219 €4 125 €−2 483 €−175,9 %
202429 475 €76 009 €519 292 €515 167 €4 125 €953 €+257,9 %
2023—123 511 €442 943 €439 158 €3 785 €−2 740 €—
202271 250 €91 414 €343 443 €315 646 €27 797 €−5 955 €+128,3 %
202172 010 €39 373 €229 517 €224 232 €5 285 €−749 €+54,7 %
2020—41 553 €189 895 €184 860 €5 035 €−2 500 €—
201911 372 €48 594 €147 091 €143 306 €3 785 €−3 948 €+427,3 %
2018—35 372 €98 497 €94 712 €3 785 €−1 262 €—
2017—36 173 €66 885 €56 340 €10 545 €−1 008 €—
20166 500 €52 €38 013 €20 168 €17 845 €1 235 €+0,8 %
2015—12 074 €39 241 €20 116 €19 125 €−2 569 €—
20144 400 €1 347 €27 167 €9 322 €17 845 €2 367 €+30,6 %
20137 000 €3 984 €36 049 €11 759 €24 290 €3 820 €+56,9 %
201265 345 €2 129 €19 563 €7 775 €11 788 €2 770 €+3,3 %

Riziko: zaplatí GOLANT?

Peniaze od štátu: GOLANT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GOLANT

Dátum vzniku GOLANT je 15. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54379/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 65 345 € · majetok 19 563 €
  3. Nový štatutár: Anton HalavachKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023230869
  5. Nový spoločník: Anton HalavachSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 8 500 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GOLANT

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

GOLANT v odvetví maloobchod

GOLANT je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), GOLANT má 8 500 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 1 080 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GOLANT 274. z 306.

V odvetví v okrese Čadca1 080aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GOLANT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Čadca ›

Sídlo GOLANT: Čadca

GOLANT sídli na adrese Palárikova 1761, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čadca4 541aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 591aktívnych
V tom istom odvetví1 080okres Čadca
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

GOLANT: IČO, sídlo a základné údaje

GOLANT, s. r. o. (IČO 46088318) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 15. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Anton Halavach a Ing. Igor Husák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 500 € a výsledok hospodárenia −14 948 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 3. 2011
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) GOLANT, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 500 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy GOLANT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GOLANT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GOLANT

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ERNOPACK, s.r.o.SLOVPOL INTERNATIONAL s.r.o.AVICOM, s. r. o.GROMARA, s. r. o.OZ Red Popcorn

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Čadca

MAGNET plus, s.r.o.ČADOS s.r.o.Milena, s.r.o.HRD Slovakia s.r.o.ROGAMONT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk